Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9809
Stary 16.12.2011, 19:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że tak, co nie zmienia faktu, iż tak udane losowanie na tym poziomie rozgrywek może się już nigdy nie powtórzyć, bo tu już można trafić na jedynie jeszcze silniejsze zespoły. Możemy przez dziesięciolecia nie mieć większej okazji na dojście nieprawdopodobnie wysoko w pucharach.

Od nas zależy jak do tej niepowtarzalnej okazji podejdziemy i czy zrobimy naprawdę wszystko, aby ją wykorzystać.

Kolejnej takiej szansy możemy nie doczekać.
Nie przesadzajmy , 8 lat powinniśmy jeszcze pociągnąć

Wzmocnienia, wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia .
Jeśli przy zarobinej kwocie w pucharach pozostaniemy bez jakichkolwiek wzmocnien, bedzie to niestety oznaczać ze pora zgasić światło...

Kasa zawsze się będzie rozpływać.
Odpowiedz cytując