Markus napisał(a):

Oczywiście, że tak, co nie zmienia faktu, iż tak udane losowanie na tym poziomie rozgrywek może się już nigdy nie powtórzyć, bo tu już można trafić na jedynie jeszcze silniejsze zespoły. Możemy przez dziesięciolecia nie mieć większej okazji na dojście nieprawdopodobnie wysoko w pucharach.
Od nas zależy jak do tej niepowtarzalnej okazji podejdziemy i czy zrobimy naprawdę wszystko, aby ją wykorzystać.
Kolejnej takiej szansy możemy nie doczekać.
|
Nie przesadzajmy , 8 lat powinniśmy jeszcze pociągnąć
Wzmocnienia, wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia .
Jeśli przy zarobinej kwocie w pucharach pozostaniemy bez jakichkolwiek wzmocnien, bedzie to niestety oznaczać ze pora zgasić światło...
Kasa zawsze się będzie rozpływać.