Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9808
Stary 16.12.2011, 19:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Niezłe losowanie ale Belgowie są faworytami, bez 2 zdań - szkoda że 'fahofcy' z forum jak zwykle żyją w swojej wirtualnej rzeczywistości.Dziennikarze widzę nie lepsi więc zamiast realnie twierdzić że nasz awans będzie niespodzianką, to pompowanie balonika idzie w najlepsze
Dokładnie, a potem Mariany się obrażą... jak po Apoelu

Jedynie z czego mozna sie cieszyć, to jest to, że nie tafilismy na City ManU, Valencie, Atletico, Bilbao i Besiktas, trafliliśmy na kogoś z niższej półki z kim można powalczyć, i bedzie fajny wyjazd, ale z niczego więcej. Z tego całego zestawienia my i Legiunia jesteśmy najsłabsi, więc troche pokory Janusze...
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.12.2011 o godz. 19:40.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując