Vuko napisał(a):

|
ITI to bankrut, oni nie będą niczego dokapitalizowywać. Mają takie zadłużenie, że hej.
|
Nie że nie będą - ale mogli
już to zrobić i stąd mniejszy dług Legii wobec ITI.
O tym pisałem
A co do kondycji ITI - to inna sytuacja, ale co nas to obchodzi?
Ja to bym chciał żeby ta obiecana nasza akademia piłkarska powstała.