Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9807
Stary 16.12.2011, 19:15
milosz - przeprosiny uszczypliwe bo i ty uszczypliwości nie szczędziłeś w poprzednim poście, gdzie jakieś wycieczki odnośnie moich "życiowych problemów" robiłeś...

Co do reszty posta po prostu uważam inaczej, nie chce mi się już tłumaczyć kolejny raz dlaczego.
Odpowiedz cytując