|
milosz - przeprosiny uszczypliwe bo i ty uszczypliwości nie szczędziłeś w poprzednim poście, gdzie jakieś wycieczki odnośnie moich "życiowych problemów" robiłeś...
Co do reszty posta po prostu uważam inaczej, nie chce mi się już tłumaczyć kolejny raz dlaczego.
|