|
Hehe. Widzę już niektórzy się zastanawiają z kim przyjdzie grać w ćwierćfinale. Ja tylko powiem, że Wisła Kraków była najbardziej pożądanym zespołem do wylosowania i drużynie z Liege się to udało. Ja nie widzę większych szans na awans, jedynie fart może nas uratować. Drużyna Standardu będzie grała w LE na poważnie, nie tak jak Fulham i Twente w Krakowie.
masz racje - dlatego jest chwila czasu na kupienie 2 NAPRAWDE DOBRYCH stoperow zeby chociaz sprobowac powalczyc o awans a nie z Chavezami, Jaliensami< Bunozami i Diazami przegrac ten dwomecz na starcie ....... i tez proponuje zeby napinka troche minela ....bo jesli Standard wygral grupe to nie jest juz przypadkowa druzyna
|