Po raz kolejny pytam - po co wchodzicie w polemike z tym i .......hmmm z naszymi wspanialymi i szanowanymi przez moderatorow przyjaciolmi z Wa-wy


olejcie ich zaczepki - popisza troche i przestana - przeciez udawadnianie im czegokolwiek co nie jest po ich mysli i ich wiecznym marzeniom to jak bicie glowa w mur ....krzyklasnijcie ze bez zadnej przypadkowosci wygrali ze slawnym moskiewskim spartakiem - wyszli z GRUPY SMIERCI w LE , maja najlepsza szkolke i najbardziej uzdolniona mlodziez na swiecie - a Zyro, Wolski i jeszcze jacys tam inni fajterzy to juz godni nastepcy Messich i Zidanow ..... niech tak chlopcy mysla i bedzie dobrze- nie dawjacie im sie sprowokowac i wchodzic w bezsensowna dyskusje ....
P.S ... niezbyt dobrze napisalem o tych warszawskich omnibusach wiec prewnie ten post zostanie skasowany ....gdyz o tak zacnych gosciach naszego forum nie mozna cokolwiek napisac co by sie Im nie spodobalo