|
Hehe. Widzę już niektórzy się zastanawiają z kim przyjdzie grać w ćwierćfinale. Ja tylko powiem, że Wisła Kraków była najbardziej pożądanym zespołem do wylosowania i drużynie z Liege się to udało. Ja nie widzę większych szans na awans, jedynie fart może nas uratować. Drużyna Standardu będzie grała w LE na poważnie, nie tak jak Fulham i Twente w Krakowie.
|