Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9801
Stary 16.12.2011, 18:53
Hehe. Widzę już niektórzy się zastanawiają z kim przyjdzie grać w ćwierćfinale. Ja tylko powiem, że Wisła Kraków była najbardziej pożądanym zespołem do wylosowania i drużynie z Liege się to udało. Ja nie widzę większych szans na awans, jedynie fart może nas uratować. Drużyna Standardu będzie grała w LE na poważnie, nie tak jak Fulham i Twente w Krakowie.
the end
Odpowiedz cytując