Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2866
Stary 16.12.2011, 18:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale udziałowcy mogli dokapitalizować klub. Zamienic zadłużenie na akcje itd

Przecież nie każdy klub jest finansowany tak jak Wisła - przez zwykłe pożyczki od udziałowca które potem trzeba spłacać. W ten sposób nakłady ITI na Legie mogły być i 193 mln ale większość zamieniono na akcje itd. A sam dług to np. 50 mln PLN

Nie wiem jak jest w Legii, to tylko hipoteza.
ITI to bankrut, oni nie będą niczego dokapitalizowywać. Mają takie zadłużenie, że hej.
Odpowiedz cytując