Ogryzek napisał(a):

Ale udziałowcy mogli dokapitalizować klub. Zamienic zadłużenie na akcje itd
Przecież nie każdy klub jest finansowany tak jak Wisła - przez zwykłe pożyczki od udziałowca które potem trzeba spłacać. W ten sposób nakłady ITI na Legie mogły być i 193 mln ale większość zamieniono na akcje itd. A sam dług to np. 50 mln PLN
Nie wiem jak jest w Legii, to tylko hipoteza.
|
ITI to bankrut, oni nie będą niczego dokapitalizowywać. Mają takie zadłużenie, że hej.