|
Niezłe losowanie ale Belgowie są faworytami, bez 2 zdań - szkoda że 'fahofcy' z forum jak zwykle żyją w swojej wirtualnej rzeczywistości.Dziennikarze widzę nie lepsi więc zamiast realnie twierdzić że nasz awans będzie niespodzianką, to pompowanie balonika idzie w najlepsze
|