Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9797
Stary 16.12.2011, 18:46
Jezeli ktos pisze, ze w Krakowie Fulham nas nie zlekcewazylo, to nie wiem, jak tlumaczy rezerwowy sklad i demolke w rewanzu :]. 1 zwyciestwo z grajacymi na 50% pilkarzami Twente(ktorzy przyjechali bez bramkarza) i nastroje u niektorych, jak gdyby gra byla na poziomie Barcelony . Pamiec czlowieka jest jednak krotka, nie mowiac o trzezwej ocenie sytuacji.
Odpowiedz cytując