0 22 napisał(a):

Widzisz, właśnie dlatego żałuje, że się męczyłem. Nie wykonałeś arcytrudnego jak widać intelektualnego zadania i nie potrafiłeś dostrzec, że Manu był naszym absolutnie podstawowym zawodnikiem od początku sezonu. I że jednocześnie rozmawiamy o........ początku sezonu.
P.S. Z tego co kojarzę to cienka jak barszcz Cracovia..... pany.
|
Nikt nie twierdzi że nie był. Ale nie porównuj braku na boisku Komorowskiego, Radovicia i Manu do Czekaja Chaveza Paljicia Bitona Ilieva i Małeckiego. Proszę cię.