Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3259
Stary 16.12.2011, 18:45
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, właśnie dlatego żałuje, że się męczyłem. Nie wykonałeś arcytrudnego jak widać intelektualnego zadania i nie potrafiłeś dostrzec, że Manu był naszym absolutnie podstawowym zawodnikiem od początku sezonu. I że jednocześnie rozmawiamy o........ początku sezonu.

P.S. Z tego co kojarzę to cienka jak barszcz Cracovia..... pany.
Nikt nie twierdzi że nie był. Ale nie porównuj braku na boisku Komorowskiego, Radovicia i Manu do Czekaja Chaveza Paljicia Bitona Ilieva i Małeckiego. Proszę cię.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując