Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9796
Stary 16.12.2011, 18:44
n_matt napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojęcia, która odmianą się posługują akurat w Liege więc lepiej napisać Belgijski. Jak wiesz lepiej to napisz, chętnie się czegoś nauczę.
http://www.standard-liege.be/home/89...van-damme.html to jak semana to tydzień to ten wyleciał na 3 miesiące dzisiaj(mois). Drugi z kolei po wartości piłkarz Standardu wg transfermarktu - Van Damme. Może nie zdąży na mecz z nami; )

Ta strona jest po francusku - urzędowy w połowie Belgii ( na południe od Brukseli mniej więcej - Walonia). Druga połowa ( bogatsza) to flamandzki.
Co do samej strony: kurtuazyjne pierd... o tym, że Wisła jest mocna i nie będzie tak łatwo, obawiają się pogody bo w Krakowie w lutym będzie zimno ( ciekawe skąd wiedzą? )), znają głównie Dudu co specjalnie nie edziwi . Ten cały Tchite czy jak tam do lutego zepsuty. Van Damme zepsuty na jakieś 3 miesiące. Ich dyrektor sportowy stwierdza de facto prawdę mówiąc, że nasza liga nie jest najsilniejsza )) i że jesteśmy w ich zasięgu.

PS Ktoś ma jakiś link do ich forum bo może bym sobie poczytał co tam sobie o nas myślą ))
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez rafkur : 16.12.2011 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując