|
Widzisz, właśnie dlatego żałuje, że się męczyłem. Nie wykonałeś arcytrudnego jak widać intelektualnego zadania i nie potrafiłeś dostrzec, że Manu był naszym absolutnie podstawowym zawodnikiem od początku sezonu. I że jednocześnie rozmawiamy o........ początku sezonu.
P.S. Z tego co kojarzę to cienka jak barszcz *@#&%^@$#$!@
Powód: :-D
Ostatnio edytowane przez flamengista : 16.12.2011 o godz. 21:53.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|