Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9795
Stary 16.12.2011, 18:38
Nie mam pojęcia, która odmianą się posługują akurat w Liege więc lepiej napisać Belgijski. Jak wiesz lepiej to napisz, chętnie się czegoś nauczę.
http://www.standard-liege.be/home/89...van-damme.html to jak semana to tydzień to ten wyleciał na 3 miesiące dzisiaj(mois). Drugi z kolei po wartości piłkarz Standardu wg transfermarktu - Van Damme. Może nie zdąży na mecz z nami; )
Odpowiedz cytując