Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9791
Stary 16.12.2011, 18:31
n_matt napisał(a):Wyświetl post
http://www.standard-liege.be/home/89...-semaines.html

Zna ktoś Belgijski? Nie wiem czy już było ale ten Tchite mnie martwił od początku gdy spojrzałem na ten zespół. A ta informacja nie znaczy czasem, że właśnie wypadł ze składu?
Ja znam jako tako "belgijski" zresztą "małopolski" tez nie najgorzej
Odpowiedz cytując