Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9788
Stary 16.12.2011, 18:27
milosz napisał(a):Wyświetl post
Czyli powrót starej bajki naszych netowych gęgaczy ... że jak Wisła wygrywa to tylko fartem albo jak ją rywal zlekceważy ....hahahaha co za żenada .
Ochłoń chłopcze, bo taka jest prawda. W chwili obecnej wygrane Wisły w pucharach europejskich to właśnie farty. Mamy kadrę, w której najlepsze prostopadłe piłki do napastników grają Paljic i Diaz - szkoda tylko, że nie do swoich... Mamy kadrę po prostu 5 razy słabszą niż taki Standard.

Bez odpowiednich wzmocnień w obronie nie mamy prawie w ogóle szans - możemy liczyć wyłącznie na farta.
Odpowiedz cytując