Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9785
Stary 16.12.2011, 18:25
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Beznadziejne losowanie .
I do tego brzydka pogoda , jak ktoś sobie nie ponarzeka to ... nie żyje.

No na szczęście jest to bzdura, bo losowanie jest dobre. Wygramy czy przegramy, ale powalczyć możemy.

Swoją drogą te 8 tytułów MP w erze Cupiała i pokonanie Barcelony, Interu czy Parmy, a ostatnio Twente czy Fulhamu widać niektórym bardzo zaszkodziło, mnie wprost przeciwnie ...dało samą radość ...a na kolejne oczekuje w latach kolejnych .
Odpowiedz cytując