Marszałek napisał(a):

I do tego brzydka pogoda

, jak ktoś sobie nie ponarzeka to ... nie żyje.
No na szczęście jest to bzdura, bo losowanie jest dobre. Wygramy czy przegramy, ale powalczyć możemy.
Swoją drogą te 8 tytułów MP w erze Cupiała i pokonanie Barcelony, Interu czy Parmy, a ostatnio Twente czy Fulhamu widać niektórym bardzo zaszkodziło, mnie wprost przeciwnie ...dało samą radość ...a na kolejne oczekuje w latach kolejnych

.