Pablo84 napisał(a):

Popraw mnie, ale z tego co wiem, to jeszcze nie sa ustalone kwoty z praw tv i reklam (market pool).Jeszcze przed meczem z Apoelem, czytałem, że Wisła ma szansę na ok 5 mln Euro!Kwota zalezy od ilości stacji z danego kraju transmitujących LM, wpływy z reklam oraz liczbę ludzi oglądających rozgrywki.
)
|
Masz rację, kwoty z "market pool" nie są jeszcze ustalone. Policzyłem orientacyjne 1,2 mln euro (bo tyle zarobiła na tym w ubiegłym sezonie Amica) - w rzeczywistości może być to kwota trochę inna.