Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9784
Stary 16.12.2011, 18:17
Beznadziejne losowanie. Standard to zespół, który może nas wkręcić. Będzie ciężko, bardzo ciężko. Goście będą walczyli o to aby zaistnieć w Europie nie będą mieć tego w dupie jak jakieś Manchestery. Przyjmując,że zapewne są lepsi taktycznie i technicznie, trzeba będzie liczyć na szczęście i wznieść się na wyżyny, aby cokowiek ugrać. Z tą naszą obroną może być wesoło.

Dajcie spokój z tymi wzmocnieniami. Smogu za dużo w powietrzu i widać,że niektórzy zaczynają tracić kontakt z rzeczywistością. I to mocno. Cieszyć się należy jak nikogo nie sprzedamy. A ta kasa to fajnie i spoko ale nie wiecie ile wynoszą koszty naszej gry w LE. Bo widzę, że już kasa jest przez niektórych wydatkowana.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując