Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2864
Stary 16.12.2011, 18:15
Sorry za offtop

tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Kwotę 193 mln podałem za jednym z portali legijnych na którym gdzieś w lecie czytałem analizę sytuacji finansowej. Nie chcę się mądrzyć ale nie wydaje mi się możliwe, żeby Legia spłaciła 110 mln PLN, kiedy co rok klub generuje potężne straty, które musi pokrywać właściciel a to przecież zwiększenie długu chyba że ITI co roku sobie księguje je jako ujemny wynik, nie chcąc odzyskać pieniędzy w przyszłości...
http://legia.net/wiadomosci,44339-ja...lug_legii.html Było to potwierdzane w wywiadach przez Waltera.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując