Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3254
Stary 16.12.2011, 18:12
0 22 chłopie. Na to że wszyscy zmiennicy u nas gorsi od podstawy odpowiem:
Wisła wygrała z mistrzem Holandii, dla mnie to sukces porównywalny do waszego zwycięstwa ze Spartakiem. A brakowało nam:
Paljicia, Lameya, Jaliensa, Czekaja, Chaveza-przez kontuzje
Bitona, Małeckiego, Ilieva - przez decyzję Moskala

Przynajmniej pięciu podstawowych piłkarzy

PIĘCIU

EDIT: A nawet 6!
To więcej niż pół składu. Mało ?
Ostatnio edytowane przez Fiti : 16.12.2011 o godz. 18:47.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując