|
0 22 chłopie. Na to że wszyscy zmiennicy u nas gorsi od podstawy odpowiem:
Wisła wygrała z mistrzem Holandii, dla mnie to sukces porównywalny do waszego zwycięstwa ze Spartakiem. A brakowało nam:
Paljicia, Lameya, Jaliensa, Czekaja, Chaveza-przez kontuzje
Bitona, Małeckiego, Ilieva - przez decyzję Moskala
Przynajmniej pięciu podstawowych piłkarzy
PIĘCIU
EDIT: A nawet 6!
To więcej niż pół składu. Mało ?
Ostatnio edytowane przez Fiti : 16.12.2011 o godz. 18:47.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|