milosz napisał(a):

|
A odpowiedz sobie na pytanie ile Pan Cupiał wyłożył kasy na Wisłę od 1999 roku i ile zdobył z nią tytułów MP, a w raz nim ile dał Nam radości. Jakoś bardziej wierzę w rozsądek naszego bossa niż netowych facho(f)ców od wiecznego narzekania.
|
Jeśli uważasz, że ja narzekam, to znaczy, że nie czytasz moich postów.
Ja tu jako jeden z nieliczych byłem tutaj optymistą, jeśli chodzi o wzmoenienia w ostatnich dwóch okienkach, wtedy, kiedy inni napierdalali na każdego z naszego klubu- bardzo łatwo można sprawdzić.
W paru prognozach się pomyliłem, bo uważałem Jaliensa za kosmicznego piłkarza jak na nasze warunki, tymczasem jest jak jest.
Jednak, jeśli chodzi o Cupiała, to.Jestem mu wdzięczny za te lata, jednak nie oznacza to, że nie mogę go krytykować- bo jest za co.
Zdrowy rozsądek? W przypadku Cupiała? Jaja sobie robisz?