tomek100 napisał(a):

|
Dla porównania Legia, aby dopiąć budżet, czyli nie powiększać zadłużenia wobec ITI musi awansować do 1/8 LE (info z wywiadu z prezesem bodajże w "Rzeczpospolitej") - co będzie cholernie trudne. Obecne zadłużenie Legii wynosi 193 mln PLN.
|
193 mln PLN to łączne zadłużenie Legii wobec ITI odkąd weszli do klubu. Niespłaconego zadłużenia jest obecnie 83 mln PLN (resztę spłacono m.in. poprzez transfery i reklamy na koszulkach). To tylko małe sprostowanie. Z tego co obserwuję, to w Lechu np. jest tak, że nie mają specjalnie dużego zadłużenia, ale budżet im się nie bilansuje a Amica nie chce pożyczać. Nie wiecie, jak to wygląda w przypadku Wisły?