Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2860
Stary 16.12.2011, 17:51
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Dla porównania Legia, aby dopiąć budżet, czyli nie powiększać zadłużenia wobec ITI musi awansować do 1/8 LE (info z wywiadu z prezesem bodajże w "Rzeczpospolitej") - co będzie cholernie trudne. Obecne zadłużenie Legii wynosi 193 mln PLN.
193 mln PLN to łączne zadłużenie Legii wobec ITI odkąd weszli do klubu. Niespłaconego zadłużenia jest obecnie 83 mln PLN (resztę spłacono m.in. poprzez transfery i reklamy na koszulkach). To tylko małe sprostowanie. Z tego co obserwuję, to w Lechu np. jest tak, że nie mają specjalnie dużego zadłużenia, ale budżet im się nie bilansuje a Amica nie chce pożyczać. Nie wiecie, jak to wygląda w przypadku Wisły?
Odpowiedz cytując