<Crasch> napisał(a):

|
Może nasi działacze otrzymując teraz te 3,7 miliona ojro i wezmą pod uwagę fakt że bez tych pieniędzy i tak by coś tam musieli kupić. To może chociaż połowę tej kwoty przeznaczą na wzmocnienia obrony i znalezienia drugiego Meliksona lub chociaż Ilieva.
|
Crash, odpowiedz sobie na pytanie, ile pieniędzy zostało reinwestowane po sprzedaniu Głowackiego, Marcelo, Baszczyńskiego Brożków.