anthony09 napisał(a):

Ciekawa lektura
http://www.transfermarkt.co.uk/en/st...rein_3057.html
Zespół ten w ostatnim oknie transferowym sprzedał zawodników za ponad ... 25 mln euro !!
Ich najlepszy zawodnik Mohamed Tchité został kupiony roktemu za bagatela ponad 3,5 mln euro!
Klub ten jest dopiero na początku tworzenia swojej historii dlatego nie zdziwiłbym się gdyby teraz zakupili zawodników ze dwóch za 4-5 mln euro
|
Może nasi działacze otrzymując teraz te 3,7 miliona ojro i wezmą pod uwagę fakt że bez tych pieniędzy i tak by coś tam musieli kupić. To może chociaż połowę tej kwoty przeznaczą na wzmocnienia obrony i znalezienia drugiego Meliksona lub chociaż Ilieva.
Chciałbym żeby te transfery wyeliminowały słabe punkty. Bez tego sukcesu w europie nie będzie (Oczywiście większego, bo sukces już został osiągnięty, ale trzeba chociaż raz pójść za ciosem, bo gdy się nie prubuje, sukcesu się nie osiąga.) We środe nasi walczyli do końca i to się opłaciło
