Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9773
Stary 16.12.2011, 17:47
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa lektura
http://www.transfermarkt.co.uk/en/st...rein_3057.html
Zespół ten w ostatnim oknie transferowym sprzedał zawodników za ponad ... 25 mln euro !!

Ich najlepszy zawodnik
Mohamed Tchité został kupiony roktemu za bagatela ponad 3,5 mln euro!

Klub ten jest dopiero na początku tworzenia swojej historii dlatego nie zdziwiłbym się gdyby teraz zakupili zawodników ze dwóch za 4-5 mln euro
Może nasi działacze otrzymując teraz te 3,7 miliona ojro i wezmą pod uwagę fakt że bez tych pieniędzy i tak by coś tam musieli kupić. To może chociaż połowę tej kwoty przeznaczą na wzmocnienia obrony i znalezienia drugiego Meliksona lub chociaż Ilieva.

Chciałbym żeby te transfery wyeliminowały słabe punkty. Bez tego sukcesu w europie nie będzie (Oczywiście większego, bo sukces już został osiągnięty, ale trzeba chociaż raz pójść za ciosem, bo gdy się nie prubuje, sukcesu się nie osiąga.) We środe nasi walczyli do końca i to się opłaciło
Odpowiedz cytując