Gdyby to ode mnie zależało to ja bym zrobił takie transfery:
Kupić:
Adam Danch (Górnik) (24 l.)
http://www.transfermarkt.de/de/adam-...ler_48337.html
Bernard Mendy (Odense) (30 l.)
http://www.transfermarkt.de/de/berna...eler_3707.html
Sprzedać:
Kew Jaliens (33 l.)
http://www.transfermarkt.de/de/kew-j...eler_4560.html