No to co, że osiągnął więcej niż ja?Osiągnął też więcej niz Balcerowicz,a czy to oznacza, że lepiej się zna na ekonomii?Gdyby kalkulował trochę lepiej i np nie sprzedawał Kosowskiego ,Uche LM to byłby nasz standard a nie niedoścignione marzenie.Już teraz pojawiają się głosy Valckx`a, że mamy bardzo silny skład na MP- a jak myślisz to realna ocena sytuacji kadrowej, czy kurtuazyjne robienie dobrej miny do złej gry?. Nie mozna też zapominać o tym, że w lecie konczą się kontrakty 8 kopaczy! Więc daruj sobie te pretensjonalne zdania.
Po prostu nauczony jestem doświadczeniem, że Cupiał zachowuję się nie racjonalnie i w najlepszym możliwym momencie na wzmocnienia sępi kasy WYGENEROWANEJ przez klub - nie tej z TF czy własnej.