Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9772
Stary 16.12.2011, 17:44
milosz napisał(a):Wyświetl post
Cupiał osiągnął więcej niż Ty więc kalkulować potrafi dużo lepiej niż nasi netowi narzekacze, a ta metafora wybitnie nędzna jest .

Z punktu widzenia bossa ...jest interes do zrobienia, bo wiosną może nam sie narodzić drużyna, na którą czekamy od czasów pierwszego podejścia w Wiśle Kasperczaka .
No to co, że osiągnął więcej niż ja?Osiągnął też więcej niz Balcerowicz,a czy to oznacza, że lepiej się zna na ekonomii?Gdyby kalkulował trochę lepiej i np nie sprzedawał Kosowskiego ,Uche LM to byłby nasz standard a nie niedoścignione marzenie.Już teraz pojawiają się głosy Valckx`a, że mamy bardzo silny skład na MP- a jak myślisz to realna ocena sytuacji kadrowej, czy kurtuazyjne robienie dobrej miny do złej gry?. Nie mozna też zapominać o tym, że w lecie konczą się kontrakty 8 kopaczy! Więc daruj sobie te pretensjonalne zdania.
Po prostu nauczony jestem doświadczeniem, że Cupiał zachowuję się nie racjonalnie i w najlepszym możliwym momencie na wzmocnienia sępi kasy WYGENEROWANEJ przez klub - nie tej z TF czy własnej.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.12.2011 o godz. 17:47.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując