022 napisał(a):
Tradycyjnie przypominam, że w najważniejszym i najtrudniejszym meczu sezonu graliśmy bez Rado i jeszcze bez 2-3 kluczowych piłkarzy. Oczywiście legenda jest tak pisana, że nie bierze się tego pod uwagę. Jak już mówiłem - nie chce mi się, baw się dobrze 
|
Piszac o najwazniejszych meczach, mialem rzecz jasna na mysli mecze fazy grupowej, bo w koncu dyskusja od poczatku tyczyla sie wyjscia z grupy i stylu w jakim sie to odbylo, a nie kwalifikacji.
Ale skoro juz o tym wspominasz, to moze wyjasnisz co to za trzej kluczowi pilkarze poza Radovicem, bo jesli mam za kogos takiego uznac ogorasa pokroju Manu, to ktos tu chyba sobie w kule leci

Dla porownania w Spartaku nie zagrali wcale lub weszli w koncowce : Ari, Ananidze, de Zeeuw, Welliton, Makeev - wszyscy to pilkarze kluczowi badz z podstawowego skladu jak kto woli. Zlekcewazyli was przed derbami z CSKA, za co spotkala ich kara.