|
Senior Member
Offline
|
#2858

16.12.2011, 17:24
|
KaSzTaN napisał(a): 
Poprawka to 2,1 mln to w zlotych jest a nie Euro ! co robi znaczna roznice, co jednak pokazuje ze troche zarobilismy...
Plus dochodzi sprzedaz praw telewizyjnych i reklamy..
|
Na pewno w złotych  Skad masz takie dane 
|
|