fcb4 Wiem że Lechia szuka trenera który ma być prezentem pod choinkę czyli ma być znany do świąt. Prawdpodobnie będzie M albo Litwin ale nie zdziwie sie jak Moskal w (razie w nie jeśli by dostałby stanowiska następcy M)jakby przyjął ewentualną propozycję Lechii .Zwłaszcza że udanie pokazał swój debiut w LE który przypieczętował awansem do 1/16 LE ale to mało prawdpodobne.Aczkolwiek Kazmierz"Wielki" Moskal zademonstrował ostatnio że niemożliwe dla Moskala nie istnieje i dzięki swojej startegii podczas spotkań Wisła w LE zgarnęła dwa razy więcej punktów niż pod wodzą M.Więc wszystko jest możliwe nawet jego angaż w Lechii.