Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3246
16.12.2011, 16:47
Awe
napisał(a):
A tak na marginesie to mam pytanie do obecnych tu kibiców najlepszej drużyny roku 2011 oprócz końcówki grudnia. Wy to się interesujecie piłką czy nie?
Bo jak Legia dołowała to prowadziliście tu na forum kampanie szydery z osób, które podniecały się wygranymi Wisły
. Bo kto by się interesował jakimiś skórokopami, kibicowanie Legii to coś więcej, Powstanie Warszawskie, ja to właściwie nie znam wyników Legii, polska liga jest tak słaba, że nie wiem kto to ogląda, no i Powstanie Warszawskie. A jak Legia gra lepiej to pierwsi do komentowania
Nawet się piłkarze pojawili pod nickami
Widzisz? Wy zawsze zrobicie z siebie ofiarę w stosunkach z nami. Zawsze
Nie interesujemy się.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011
0 22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 0 22
Znajdź inne posty napisane przez 0 22