nie wiem jak dla was ale dla mnie porownywanie sytuacji naszych rywali w 1/16 i ewentualnie w 1/8 finalu teraz nie ma zbyt wielkiego sensu bo do meczu zostalo jeszcze 2 miesiace a w tym czasie forma st. liege moze sie diametralnie zmienic i na prawde to nic nie wiadomo kto w jakiej formie bedzie

ale wierze w dobre transfery i dobrze przepracowany okres przygotowawczy naszych pilkarzy i oczywiscie w awans

Ps. dzisiaj podobaly mi sie slowa wawrzyniaka ze liga powinna ruszac juz od stycznia i wtedy na pewno bylibysmy w lepszym rytmie meczowym niz na starcie w lutym ale i tak wierze w awans
