Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9757
Stary 16.12.2011, 16:35
nie wiem jak dla was ale dla mnie porownywanie sytuacji naszych rywali w 1/16 i ewentualnie w 1/8 finalu teraz nie ma zbyt wielkiego sensu bo do meczu zostalo jeszcze 2 miesiace a w tym czasie forma st. liege moze sie diametralnie zmienic i na prawde to nic nie wiadomo kto w jakiej formie bedzie ale wierze w dobre transfery i dobrze przepracowany okres przygotowawczy naszych pilkarzy i oczywiscie w awans
Ps. dzisiaj podobaly mi sie slowa wawrzyniaka ze liga powinna ruszac juz od stycznia i wtedy na pewno bylibysmy w lepszym rytmie meczowym niz na starcie w lutym ale i tak wierze w awans
Odpowiedz cytując