emilkowalski napisał(a):

w Danii lepiej płaca (przynajmniej w tych czołowych klubach) niż u Nas.Pamietam kilka lat temu testowaliśmy w zimie jakiegoś Brazylijczyka i Skorża chciał go sprowadzic ale on wybrał zespół z Danii.
Wzmocien bym poszukał za Kirma,Jirsaka i Jaliensa.
Kierunek poszukiwań ? Rezerwy jakiegoś mocnego klubu np.Bayernu Monachium.Oczywiście gracze max 23 letni