Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9755
Stary 16.12.2011, 16:26
Na papierze takie drużyny jak Liege sa w naszym zasięgu. Tak samo wydawało się przed spotkaniami z APOELEM. Dlatego ja po prostu poczekam i zobacze co przeciwko nim zaprezentujemy
..
Odpowiedz cytując