bodzioginter napisał(a):

|
A jak juz ogolimy standard i hannover to co potem?
|
Wylaczymy Play-Station i pojdziemy spac.
Cytat:
|
Nie będę ukrywał, że marzy mi się ten ćwierćfinał w Hanowerze
|
Cwiercfinal w Hannoverze to moze i bedzie tylko nie wiem jaki maja w tym interes kibice Wisly. Ze Standardem gramy 1/16 potem 1/8. Do cwercfinalu sa 2 wygrane dwumecze. Moze skupmy sie narazie na Belgach.