Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9754
Stary 16.12.2011, 16:20
bodzioginter napisał(a):Wyświetl post
A jak juz ogolimy standard i hannover to co potem?
Wylaczymy Play-Station i pojdziemy spac.

Cytat:
Nie będę ukrywał, że marzy mi się ten ćwierćfinał w Hanowerze
Cwiercfinal w Hannoverze to moze i bedzie tylko nie wiem jaki maja w tym interes kibice Wisly. Ze Standardem gramy 1/16 potem 1/8. Do cwercfinalu sa 2 wygrane dwumecze. Moze skupmy sie narazie na Belgach.
Odpowiedz cytując