Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3243
Stary 16.12.2011, 16:10
Moja prognoza na wiosnę: Legia przejdzie Sporting, później City, następnie wylosuje Valencię i po jej przejściu będzie w półfinale miała rewanż za 91 rok z ManUtd. Finał z Victorią Pilzno będzie już formalnością.
Odpowiedz cytując