|
Wiem tylko jedno do końca roku wszystko się wyjaśni najpoźniej przed pierwszym zgrupowaniem. Ale dla mnie głupotą będzie sciąganie kolejnego szkoleniowca lepiej niech Kazek zostanie bo zna on dobrze drużyne. A nowy trener zanim wszystko pozna i zacznie składac klocki jeden po drugim może już go nie być tutaj.
|