Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 16.12.2011, 16:02
Wiem tylko jedno do końca roku wszystko się wyjaśni najpoźniej przed pierwszym zgrupowaniem. Ale dla mnie głupotą będzie sciąganie kolejnego szkoleniowca lepiej niech Kazek zostanie bo zna on dobrze drużyne. A nowy trener zanim wszystko pozna i zacznie składac klocki jeden po drugim może już go nie być tutaj.