Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bodzioginter
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
9749
16.12.2011, 16:01
Czuć juz zapach cwiercfinalu
A jak juz ogolimy standard i hannover to co potem? Nastepne losowanie?
bodzioginter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bodzioginter
Znajdź inne posty napisane przez bodzioginter