Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 16.12.2011, 15:57
Podsumowując runda jesienna sie skończyła dużymi krokami zbliża się zgrupowanie i turniej a jeszcze większymi okienko transferowe.Więc skoro runda się skończyła to pytanie co dalej z Kazimierzem "Wielkim"Moskalem zakończył przygodę jako następca M po zakończeniu meczu z TwenteCzy dalej pełni rolę następcy M do końca rundy rewanżowej.Wiadomo w ogóle kiedy będzie wiadomo co dalej z Moskalem
Dariook spotkanie kibców z Cupiałem to raczej na stadionie Wisły tylko różne sektory aczkolwiek 80% że w dniu meczu ze Standardem mignie Cupiał w tłumie więc chyba są jakieś szanse że jako kibic spotkasz Cupiała na stadionie.A informacje o obniżce cen na ostatni mecz z Twente to nie była informacja z pierwszej ręki
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 16.12.2011 o godz. 16:03.