Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
512
16.12.2011, 15:57
Podsumowując runda jesienna sie skończyła dużymi krokami zbliża się zgrupowanie i turniej a jeszcze większymi okienko transferowe.Więc skoro runda się skończyła to pytanie co dalej z Kazimierzem "Wielkim"Moskalem zakończył przygodę jako następca M po zakończeniu meczu z Twente
Czy dalej pełni rolę następcy M do końca rundy rewanżowej.Wiadomo w ogóle kiedy będzie wiadomo co dalej z Moskalem
Dariook
spotkanie kibców z Cupiałem to raczej na stadionie Wisły tylko różne sektory aczkolwiek 80% że w dniu meczu ze Standardem mignie Cupiał w tłumie więc chyba są jakieś szanse że jako kibic spotkasz Cupiała na stadionie
.A informacje o obniżce cen na ostatni mecz z Twente to nie była informacja z pierwszej ręki
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 16.12.2011 o godz. 16:03.
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841