DevilMayCry napisał(a):

Też proponuję przystopować z tym pompowaniem balonika. Owszem, losowanie dobre (patrząc na kogo mogliśmy trafić), ale trzeba pamiętać, że Standard to dobra drużyna. Oceniam szanse 65/35% dla Standardu.
Pamiętam jak rok temu balonik Lecha pekł z hukiem po odpadnięciu ze Sportingiem. A taka była radość w mediach jak ich wylosowali. Nie powielajmy ich błędów.
|
Ale Braga to zespół o klasę lepszy od Standardu, nie oszukujmy się że tak nie jest.