Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9747
Stary 16.12.2011, 15:51
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Też proponuję przystopować z tym pompowaniem balonika. Owszem, losowanie dobre (patrząc na kogo mogliśmy trafić), ale trzeba pamiętać, że Standard to dobra drużyna. Oceniam szanse 65/35% dla Standardu.

Pamiętam jak rok temu balonik Lecha pekł z hukiem po odpadnięciu ze Sportingiem. A taka była radość w mediach jak ich wylosowali. Nie powielajmy ich błędów.
Ale Braga to zespół o klasę lepszy od Standardu, nie oszukujmy się że tak nie jest.
Odpowiedz cytując