Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11690
Stary 16.12.2011, 15:48
Moglibyśmy wyciągnąc tego piłkarza kopnoł troszkę piłki w poważnych klubach europejskich został jednym z ostatnich wartosciowych piłkarzy ze Politechniki a że grają w 2 lidze to cene można zbic do skali przyzwoitosci http://www.transfermarkt.de/de/laszl...ler_33622.html
Odpowiedz cytując