Moglibyśmy wyciągnąc tego piłkarza kopnoł troszkę piłki w poważnych klubach europejskich został jednym z ostatnich wartosciowych piłkarzy ze Politechniki a że grają w 2 lidze to cene można zbic do skali przyzwoitosci
http://www.transfermarkt.de/de/laszl...ler_33622.html