|
I bardzo dobrze, nie ma miejsca dla Meliksona Małeckiego i Ilieva w pierwszej 11. Zbyt dużo indywidualności, a z tej trójki Małecki jest najsłabszy. Widać, że Moskal chce stawiać na walczaków jak Genkov, Jovanović czy środek z Sobolem i Wilkiem. I gra z klepy o której wspominał na czacie. Mnie bardziej martwi Diaz na lewej obronie, ale mam nadzieję, że w przerwie kupimy jakiego dobrego lewego obrońcę i problem z głowy.
|