Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9746
Stary 16.12.2011, 15:37
nero napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego drużyny nierozstawione grają pierwszy mecz u siebie? a nie robili losowania gospodarza?
Każdy woli grać rewanż u siebie. Dlatego drużyny rozstawione (czyli zwycięzcy grup i 4 najlepsze 3 miejsca LM) mają taki przywilej jako nagrodę za wyniki.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując