nero napisał(a):

|
Dlaczego drużyny nierozstawione grają pierwszy mecz u siebie? a nie robili losowania gospodarza?
|
Każdy woli grać rewanż u siebie. Dlatego drużyny rozstawione (czyli zwycięzcy grup i 4 najlepsze 3 miejsca LM) mają taki przywilej jako nagrodę za wyniki.