Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9742
Stary 16.12.2011, 15:19
Dobre losowanie, mamy realne szanse na awans, a najbardziej mnie cieszy że nasi piłkarze nie czytają tych wypocin o potędze belgijskiej piłki.

Rywal jest dużo słabszy od Twente czy Apoelu i ...nieco lepszy od nas. Szansa na awans jednak jest bo w sporcie często nieco słabsi wygrywają z nieco lepszymi.
Odpowiedz cytując