|
Dobre losowanie, mamy realne szanse na awans, a najbardziej mnie cieszy że nasi piłkarze nie czytają tych wypocin o potędze belgijskiej piłki.
Rywal jest dużo słabszy od Twente czy Apoelu i ...nieco lepszy od nas. Szansa na awans jednak jest bo w sporcie często nieco słabsi wygrywają z nieco lepszymi.
|