Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9741
Stary 16.12.2011, 15:19
Losowanie bardzo dobre dla nas. Lepszy Standard niż jakiś Manchester albo PSV ;-)
Nie ma co narzekać. Trzeba dobrze zimę przepracować, może jakiś transfer i atakować na pełnej mocy. My robimy swoje zapełniając stadion do ostatniego miejsca, robimy atmosferę i ciągniemy zespół. Wiary więcej panowie ;-) Można ten sezon uznać jeszcze za udany

Odpowiedz cytując