|
Losowanie bardzo dobre dla nas. Lepszy Standard niż jakiś Manchester albo PSV ;-)
Nie ma co narzekać. Trzeba dobrze zimę przepracować, może jakiś transfer i atakować na pełnej mocy. My robimy swoje zapełniając stadion do ostatniego miejsca, robimy atmosferę i ciągniemy zespół. Wiary więcej panowie ;-) Można ten sezon uznać jeszcze za udany
|