Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9739
Stary 16.12.2011, 15:17
Istotą jest to czy dobrze zostanie przepracowana zima, będą 2, 3 dobre wzmocnienia . Z Belgami u siebie trzeba wygrać. Na wyjeździe będzie bardzo ciężko. Doświadczenie pokazuje że Wisła gra bardzo chimerycznie ale jeśli trafimy z formą-Standard jest jak najbardziej do przejścia
Odpowiedz cytując