Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2011, 15:16
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Byłem za Moskalem ale jeśli jego idealny skład w obecnej kadrze to Iliew na skrzydle i Genkov w napadzie a brak w składzie dla Małego i Bitona to mam wątpliwości - (za czatem na Interii)
Z tego co kojarzę to Małecki był w tej ekpie.

Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Diaz - Sobolweski, Wilk - Iliev, Melikson, Małecki, Genkov.

Poza tym to nie Ty jesteś trenerem... Jak wątpisz, to Twój problem...
Odpowiedz cytując