Arapaho napisał(a):

|
Byłem za Moskalem ale jeśli jego idealny skład w obecnej kadrze to Iliew na skrzydle i Genkov w napadzie a brak w składzie dla Małego i Bitona to mam wątpliwości - (za czatem na Interii)
|
Z tego co kojarzę to Małecki był w tej ekpie.
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Diaz - Sobolweski, Wilk - Iliev, Melikson, Małecki, Genkov.
Poza tym to nie Ty jesteś trenerem... Jak wątpisz, to Twój problem...