Zespol minimalnie gorszy od Twente. Jesli zagraja z takim zaangazowaniem, jak Twente czy Fulham(w rewanzu), to wyniki moga byc nieciekawe. Ale i tak najlepszy zespol z tych, ktore moglismy trafic. Zreszta celem nie byl awans dalej, a sama gra w grupie. Do wyzszych celow trzeba miec lepszych pilkarzy. Korzystne rezultaty beda niespodzianka...ktora mam nadzieje, ze sie wydarzy

(ale zeby to spelnic trzeba miec jednak obrone).