Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9738
Stary 16.12.2011, 15:10
Zespol minimalnie gorszy od Twente. Jesli zagraja z takim zaangazowaniem, jak Twente czy Fulham(w rewanzu), to wyniki moga byc nieciekawe. Ale i tak najlepszy zespol z tych, ktore moglismy trafic. Zreszta celem nie byl awans dalej, a sama gra w grupie. Do wyzszych celow trzeba miec lepszych pilkarzy. Korzystne rezultaty beda niespodzianka...ktora mam nadzieje, ze sie wydarzy (ale zeby to spelnic trzeba miec jednak obrone).
Odpowiedz cytując