Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9737
Stary 16.12.2011, 15:09
Cytat:
Kpisz, czy o drogę pytasz? To 6 zespół Jupiler League i jak najbardziej są w naszym zasięgu.
Tak się składa że mieszkałem 3 lata w Belgii. Nie kpię, znam realia, oceniam na chłodno. To jest piłka, tu się już różne rzeczy działy, my i może nawet piłkarze dadzą z siebie wszystko ale nie zmienia to faktu że na forum kibiców Liege są już myślami w 1/8.

*Jeszcze raz, nie pisze że nie są w naszym zasięgu. Nie jesteśmy faworytami, nie pompujmy balonika. Są "do pyknięcia", aczkolwiek szanse na to są dosyć małe. Compris mes amis?
Odpowiedz cytując