Grzadq napisał(a):

|
Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
|
Kpisz, czy o drogę pytasz? To 6 zespół Jupiler League i jak najbardziej są w naszym zasięgu.