Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9735
Stary 16.12.2011, 15:04
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Kpisz, czy o drogę pytasz? To 6 zespół Jupiler League i jak najbardziej są w naszym zasięgu.
Odpowiedz cytując